TV i monitory

Sharp LC-80LE645 i Philips 32PFL3008 Salon i sypialnia z tv

Sharp LC-80LE645

Sharp LC-80LE645

Jak wiemy teraz każdy może sobie pozwolić na telewizor o przekątnej aż 80 cali (203 cm) . To jeden z największych komercyjnych telewizorów typu LED dostępnych na rynku, debiut – na marzec 2012. Model AQUOS 80LE645 potrafi pozwoli cieszyć się wielkim ekranem, który powoduje, że czujemy się jakbyśmy oglądali obraz w rzeczywistości. Zostały wykorzystane tu najnowocześniejsze technologie. Model zaprojektowany i wyprodukowany w fabryce Sakai, które umożliwiają produkcję wielkich, wysokiej jakości telewizorów w bardzo konkurencyjnych cenach.

Fabryka Sharp została stworzony, by produkować największe panele LCD na Świecie, przy minimalnym zużyciu materiałów i znikomym negatywnym wpływie na środowisko. Model jakim jest 80LE645 wyposażony został w funkcję AQUOS NET+ oraz funkcje odtwarzacza multimedialnego i trybu DLNA. Zaś nowa funkcja Timeshift+ nie tylko pozwala zatrzymać program, ale umożliwia także bez problemowe nagrywanie wybranych programów nawet, gdy telewizor znajduje się w trybie czuwania.

Przekątna ekranu 80 cali (203 cm ). Telewizor wbudowany ma panel X-Gen o rozdzielczości dochodzącej do Full HD 1920 x 1080 x 3, mamy tu tuner HD DVB-T / DVB-C / DVB-S2), MPEG2 / MPEG4 H.264. Telewizor, typowy LCD z podświetleniem full LED, który osiąga wręcz bajeczne kolory. Jest tu sterowanie wraz z nowoczesnym filtrem poprawiającym jakość odtwarzania materiałów filmowych, jest tu także dostęp do internetu w ramach usługi AQUOS NET +, odtwarzacz multimediów udostępnianych przez oczywiście sieć DLNA lub z pamięci USB czy też funkcja USB Timeshift+ zapewniająca bardzo łatwe programowanie i dostęp zarejestrowanych nagrań. Gwarancja producenta to 2 letnia. Koszt odbiornika jest w granicach 18,000 tysięcy złotych ale jeśli salon nie pozwala siedzieć co najmniej 6 metrów od telewizora, to 80LE645 nie nadaje się do standardowego oglądania programów telewizyjnych Podsumowując telewizor LC-80LE645 Sharp jest jedynym właściwym ekranem, jeśli mamy bardzo duży pokój i można usiąść z dala od ekranu.Sharp LC-80LE645

źródło www.sharp.pl

Philips 32PFL3008

Model 32PFL3008 jest swoistym produktem tej firmy. Producent jakim jest Philips tak naprawdę swoje produkty sprzedaje na rynku zarówno europejskim jak i światowy. Odbiorniki telewizyjne tworzone przez firmę tą, tworzone są z pomysłem, bowiem w ofercie producenta możemy znaleźć jak i bardzo drogie telewizory ale także te z najniższej pułki, czyli urządzenia bardzo tanie.

Telewizor jakim jest Philips 32PFL3008 to nowoczesny model, który ma zdominować rynek. Urządzenie posiada bardzo wysoką rozdzielczość wynoszącą 1920 x 1080, gdzie przekątna ekranu wynosi aż 42 cale. Telewizor posiada podłączenie do odtwarzacza chodź by Blu-ray, telewizor posiada złącze o jakości HDMI, dzięki temu możemy się cieszyć wspaniałym obrazem i oczywiście dźwiękiem. Telewizor i jego budowa jest stworzona na bazie materiałów sztucznych, oczywiście chodzi tu o tworzywo takie jak plastik. Tutaj tworzywo sztuczne wykorzystane w urządzeniu jest bardzo trwałe, dzięki temu nasz odbiornik może funkcjonować w domu nawet paręnaście lat. Urządzenie jest bardzo innowacyjne i nowoczesne, dzięki dobrym pomysłom i nowoczesnym rozwiązaniom. Model ma 100Hz PMR ruchu obrazu, który wygląda dokładnie, gładkie i naturalne.

Philips stworzył PMR standard pomiaru poruszającego się w ostrości obrazu. Idealne Motion Rate jest znowu system, który przetwarza wideo, a fr Ames to system o częstotliwości odświeżania każdej ramki cyfrowej, perfekcyjny w możliwości ściemniania i technologii podświetlenia. Wyższa liczba PMR przyczynia się do lepszego funkcjonowania w wysokim kontraście i jasności-ruchu co oznacza doskonałą obraz dla nas. Nasz telewizor ma opcję połączenia USB (zdjęcia, muzyka, wideo) oraz pamięci typu: USB-stick, możemy tu podłączyć aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie multimedialne podłączane do portu USB z boku telewizora, aby można było oglądnąć zdjęcia, filmy i muzykę z łatwy w użyciu na zawartości ekranu browser. Cena za taki telewizor wynosi 1100 zł, za małe pieniądze możemy mieć produkt godny polecenia.Philips 32PFL3008

źródło www.philips.pl